2013 Kot Şort Modelleri – Şort Modası

Kot şort modelleri, son zamanlarda modayla ilgilenen herkesin ve özellikle bayanların ilgisini çekmeye başlamıştır.

Havaların ısınmasıyla birlikte daha kısa ve ferahlatıcı kıyafetler,  tüketiciler tarafından tercih edilmekte. Bluz ve tişört derken yazın getirdiği birbirinden güzel şort modelleri herkesin dikkatini çekmektedir. Özellikle açık pastel renkli şortlar bu yıla damgasını vuracak olan renkler.  Kot şortların daha seksi bir görünüm kazandırması ve kot şortlara olan rağbetin daha çok olması açık pastel renkleri kot şortlara taşımakta ve bayanların tercih sebebi olmaktadır.

Kot şortların bir diğer tercih sebebi ise dolgun kalçaları daha toplu ve sıkı tutmasıdır. Buda size bir kat daha seksi bir görünüm kazandıracak ve sizi daha çekici kılacaktır.

Dolgun olmayan küçük kalçalar için ise gene aynı seksi görünümü kazandıran bol şortlar yetişiyor. Bacak çaplarındaki bol kesim ince bacaklara sahip bayanlar için dayanılmaz bir çekicilik kazandırıyor. Ancak unutulmaması gereken bir diğer husus dar kesim şortlar, ince bacaklı kadınlarda çok daha iyi duruyor olmasıdır.

Benim sizlere kot şortunuz ile birlikte oluşturabileceğiniz bir kombin için şöyle bir tavsiyem olabilir. Açık renkli bir converse ayakkabı ile üzerinde açık pastel renkli bir kot (mavi ya da yeşil olabilir) bunun üzerinde gene aynı açık pastel renkte tek omuzlu salaş bir tişört size hem sportif hem de çok çekici bir görüntü kazandırabilir. Tabi ki bu kombin sizlere için sadece bir tavsiye. Herkesin zevk ver tercihleri değişik olabilir.

Bayanlarda 2013 kot şort modasına  damgasına vuran modeller bu şekilde. Diğer açık renkli kotlarda aynı şekilde ilgi görmekle beraber satışlarında oldukça artış mevcuttur.

Koyu renkli kot şortların ilgi görmeğini söylersek haksızlık etmiş oluruz. Ancak açık renkli kot şortlar kadar bir rağbet söz konusu değil. Yaz aylarında koyu renkli kıyafetlerin tercih edilmemesi de koyu renkli şortları etkiliyor.

Sokak modasındaki kot şort modelleri ilgili söyleyebileceğimiz şeyler bu kadar. Aslında benim fikrimi soracak olursanız sokak modası beni Milano’da ve Paris’te yapılan defilelerden daha çok etkiliyor. Sizlerde sokak modasına katkıda bulunup kendi kombinlerinizin resimlerini çekip bize yollayabilir ya da yorumlarınızla fikirlerinizi sunabilirsiniz.

Etiketler:,,,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


7 − = dört

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>