2014 Bayan Blue-Jean Pantolon Modelleri – Kot Pantolon Modelleri

2013 Bayan Kot (Blue Jean) Pantolon Modelleri

2013 Bayan Kot (Blue Jean) Pantolon Modelleri

Herkesin bildiği gibi blue-jeanler (kotlar) hayatımıza girdi gireli modanın vazgeçilmezi oldular. Yıllar geçiyor renkler sürekli değişiyor ama blue-jean kot pantolonlar oldukları yerde sapasağlam duruyorlar. Modadaki bu sarsılmaz yerlerini rahatlıkları dayanıklılıkları ve herşeyle uyum sağlamalarına bağlayabiliriz.

Öncelikle rahatlık konusunu ele alacak olursak yine geçtiğimiz yıllara oranla artık daha rahatlar. Son yıllarda modanın en üstlerine tırmanan “streç” – “skinny” tabir ettiğimiz jeanler genç kızların vazgeçilmezi. Üzerinizde yokmuş hissi yaratan bir şeyi kim sevmez ki? Bildiğiniz gibi jean kot diye tabir ettiğimiz kumaş diğer kumaş türlerine göre oldukça dayanıklı. Bu da tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri.

Günümüzde hızlı yaşam şartları yüzünden insanlar çabuk hazırlanıp evden çıkmak isteyebiliyor. İşte blue-jean kot pantolonlar tam burada bize büyük birer yardımcı oluyorlar. Neredeyse aklınıza gelebilecek herşeyle kombine edilebiliyor olmaları onları vazgeçilmez yapıyor. Aynı zamanda eskilerin yırtık kot modası da geri döndü. Günümüzde yırtık kot pantolonlar genç kızların özgür modasını oluşturuyor.

Eskitilmiş ve taşlanmış kot pantolonlarda oldukça revaçta. Skinny sevenlere nazaran 80 lerin ispanyol paça modası da geri dönmüş bulunuyor.

Bilindiği üzere kot pantolonun kabul edilmiş rengi mavidir. 2014 yılında bu tabularda yıkılıyor. Yıllardır severek giydiğimiz mavi kotlar, artık istediğimiz her renkte! Kot materyalinin sağlamlı, rahatlığı şıklığı zamanında başka tasarımcılarında ilgisini çekmiş olacak ki artık bu materyeli sadece kot pantolonlarda değil aklınıza gelebilecek nerdeyse her yerde görebiliyorsunuz. Kot çeketler, kot gömlekler, kot şortlar, kot etek ve hatta aksesuarlarda bile!

Görüldüğü üzere kot modanın her zaman içinde hem de her zaman üst sıralarında. Bu gidişte tahtı hiç sallanmayacak gibi.

Bayan kot pantolon modellerine (bayan blue jean pantonolar) sizler için bir göz attıkta bu yıl gerçekten birbirinden harika yeni moda yırtık kot panolon ve taşlanmış kot pantolon modelleri var. Özellikle sıcak havalarda giyilebilecek olan yırtık modeller bu yıl oldukça zevkli bir şekilde tasarlanmışlar. Bu yılın modası eminim sizleride saracak güzellikte ve şıklıkta. Bu şık bayan kot pantolon modellerini sizler için galerimizde derlekdik.
En iyi modellerin bulunduğu galerimiz Türkiye’de mağzası bulunan ürünlerindendir.

Etiketler:,,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


× sekiz = 48

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>