2014 Stiletto Ayakkabı Modelleri – Tarz Stiletto Ayakkabılar

En Güzel Stiletto Ayakkabılar

En Güzel Stiletto Ayakkabılar

2014 Stiletto ayakkabı modelleri hakkında daha önceki konularımızda bahsetmedim. Ancak bu yıla damgasını vuran topuklu ayakkabı modellerinden birisi de yüksek duruşu ile kadınları oldukça çekici gösteren ve şıklıklarını bir o kadar ön plana çıkartan harika bir topuklu ayakkabı modeli var. Onlarda Stiletto ayakkabı modelleri.

2013 yılında yüksek topuklu ayakkabılar arasında en çok öne çıkan stiletto ayakkabı modelleri kısa etekli elbiselerin altında oldukça şık durmaktadır. Ayrıca bu yılın renkleri ne olan uyumlulıkları ile modayı takip eden kadınlar için bu yaz vazgeçilmez olacaktır. Ünlü moda tasarımcılarının mankenler ile birlikte podyumlarda sergilediği bu harika ayakkabı modelleri şıklığı ile sizleri cezbedecek. Yazlık ayakkabıların bugün oldukça yüksek bir satış hacmine sahip olması, modelleri de beraberinde arttırmıştır.

Bayanların vazgeçilmez tutkusu olan ayakkabılar tasarımcıların ellerinde kadınlar için adeta bir silah gibi hayat buluyor. Marilyn Monroe’nun da dediği gibibir “kadına istedi ayakkabıyı verin dünyayı fethetsin”. Sözün doğruluğunu stiletto ayakkabı modelleriyle görmekteyiz.

Özellikle kısa boylu kadınlar için oldukça başarılı olan bu ayakkabı boynuza bir hayli yüksek göstermektedir. Abartısız 10 santimlik bir boy farkı yaratmaktadır. Bütün ayakkabı mağazalarında stiletto ayakkabı modellerini bulmanız mümkündür. Marka veremeyecek olsakta bazı markaların sadece stiletto ayakkabı modelleri üzerine üretim yaptığını da belirtmek istiyorum.

Instagramda karşılaştığım bir çok kombinin altından stiletto ayakkabı bulunmakta. Bu yaz kombinleri bir ara size için toplayacağım. Çok merak ettiğiniz ayakkabı modellerini sizlere galeri halinde sundum. Lütfen yorumlarınızı galerimizde ki resimleri ve konumuza katmayı unutmayınız. Siz de kendi kombinlerinizi bize yollayabilir, sitemiz de yayınlanması sağlayabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda sitemizde yapacağımız yarışmalarda ödüller de yer alacak ve başarılı kombinlere ödüller verilecektir.

Etiketler:,,

2014 Stiletto Ayakkabı Modelleri – Tarz Stiletto Ayakkabılar için bir yorum

  1. İlk resimde ki stiletto ayakkabı gerçekten mükemmel şıklıkta, çok beğendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


bir + = 9

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>